Opinie.pl – zarabiaj na wypełnianiu ankiet – wypłacaj już od 50zł

Jedna z czytelniczek bloga poleciła mi również dołączenie do serwisu opinie.pl, który oferuje zarabianie pieniędzy za każdą wypełnioną ankietę. W zasadzie zdobywa się tutaj punkty, które później można wymienić na prawdziwe pieniądze.

Średnio za ankietę dostaje się około 500-1000 punktów. Aby wypłacić 50zł trzeba ich nazbierać 10.000. Wychodzi, że średnio co 10 ankiet można sobie wypłacić pieniądze na konto bankowe.

opinie strona głóna
opinie.pl strona główna

W 6 dni mam już uzbierane ponad 7000 pkt, średnio mam 1 ankietę dziennie. Czas na ich wypełnienie to około 20 minut (czasem nieco więcej, przeważnie mniej).

Jeśli ktoś chciałby też tak zarabiać, to proszę zapisz się z mojego linku na dole. Pomoże mi to utrzymać rodzinę a Ciebie nic nie kosztuje. A jak już założysz swoje konto na opinie.pl, to możesz również polecać program innym osobom i tym samym zwiększać swoje zarobki w panelu.

14 komentarzy do wpisu „Opinie.pl – zarabiaj na wypełnianiu ankiet – wypłacaj już od 50zł”

  1. Dobry wybór Tomku, ten serwis faktycznie daje zarobic i wyplaca pieniadze. Ja jestem w okolo 40 panelach ale ten ma najwiecej i najlepiej platnych ankiet. Jak chcesz to Ci wysle moja liste na maila.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz


The maximum upload file size: 2 MB.
You can upload: image.